top of page
Bustling New York

METO PRO nodrošina saviem klientiem pilnu servisu. Juridiskas konsultācijas dokumentu noformēšanā, zemes, telpu un ēku mērniecību.

Ēku mērniecība: Welcome

Telpu uzmērīšana

METO PRO komanda stradā, lai radītu jaunus standartus telpu uzmērīšanā. Mēs veidojam telpu digitālos plānus ar mērķi tos pielāgot jūsu vajadzībām un darba specifikai, tādējādi jūs saņemsiet visu nepieciešamo informāciju un ieguldīsiet mazāk resursu pēcapstrādē.

Empty Room

Būves uzmērīšana

Būves vertikālā un horizontālā uzmērīšana dažādās būvniecības stadijās, vai arī pirms/pēc būves nodošanas ekslpuatācijā.
Būves pamatu, būves vai būves un labiekārtotas teritorijas reālās situācijas salīdzināšanai ar būvprojektu, atbilstoši attiecīgās pašvaldības būvvaldes prasībām (saistošajiem noteikumiem) Būvju piesaites plānu izgatavošana instrumentāli uzmērītām zemes īpašumu robežām

Construction Crane

3D skenēšana

3D skenēšanas pakalpojumi, ar unikālu 3D skenēšanas iekārtu, kas ļauj skenēt objektus plašā izmēru diapazonā: no 35 mm (dažādu detaļu digitizēšanai), līdz 100 m un lielākiem objektiem (ēkas, ēku konstrukcijas, dažādas kaudzes un bedres tilpuma aprēķināšanai, rūpniecības iekārtas, inženiertehniskās būves un to formu monitorings utt.).

Modern White Structure
Ēku mērniecība: Recent Work
bottom of page